Елегантний набір для ванної кімнати – це виразний графічний елемент, який миттєво оновлює інтер'єр ванної кімнати. Корпус виготовлений із міцного полірезину, що гарантує його вагомість, стійкість і довговічність у вологому середовищі.
Контрастне поєднання Білого та Чорного кольорів створює вишуканий мінімалізм, ідеально вписуючись у сучасні чи класичні стилі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип ершика | Настенный |
| Наличие крышки | Да |
| Материал ручки | металл |
| Ширина подставки | 105 мм |
| Диаметр подставки | 105 мм |
| Высота подставки | 240 мм |
| Общая высота | 425 мм |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Керамика |
| Тип мыльницы | Настольная |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴


