
Дозатор настенный для жидкого мыла 400мл
271 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 58830
+380 (93) 909-49-94
Ирина- +380 (98) 909-49-94Ирина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дозатор рідкого мила Trento, 0,4 л, хром
Дозатор рідкого мила - це зручний та практичний аксесуар. Він дозволяє легко та економічно дозувати потрібну кількість мила, уникаючи його зайвої витрати. Навісний дозатор для рідкого мила кріпиться на стіну завдяки спеціальним кріпленням.
Сучасний дизайн стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єрного рішення.
Характеристики:
- матеріал - абс-пластик;
- колір - хром полірований;
- розміри - 180х80х80 мм;
- тип кріплення - навісний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trento Design Studio |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Поверхность | Глянцевая/матовая |
| Тип диспенсера | Настенный |
| Материал изготовления | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 18 см |
| Ширина | 8 см |
| Глубина | 8 см |
| Объем | 400 мл |
Информация для заказа
- Цена: 271 ₴


